Galavečer nadačního fondu Panda Child

Ve středu 14. prosince se konal charitativní galavečer nadačního fondu Panda Child, kde Kryptoškola byla hlavním partnerem večera.

Součástí galavečera byl křest kalendáře s fotografiemi fashion fotografa Lukáše Dvořáka. Kalendář byl tištěn na speciálním papíru a vydražil se za krásných 12 000 Kč. Křestu se ujal herec a hudebník David Kraus. Akci moderovala Miss České republiky 2020, slečna Karolína Kopíncová.

Program byl bohatý a potěšil jak sluch, tak zrak téměř 150 hostů. Večer oživili svými pěveckými vystoupeními zpěvačka a herečka Markéta Poulíčková, zpěvačka Yanna, zpěvačka Domča Lukešová, zpěvák Patrik Stoupa a zpěvák David Pet.

Během pěveckého vystoupení Dominiky Lukešové malíř Vladimir Kiseljov – Artist namaloval před očima hostů obraz Fénixe, který následně vydražil za úctyhodných 15 000 Kč.

Děkujeme Tomáši Branému a Kateřině Brané Tetourové. Hosté také viděli módní přehlídky návrhářek Olgy Rusakové, Yvet Molchian a Anny Tejklové. Na mole se objevily také dívky z Dětského domova Pyšely. V rámci programu vystoupili také saxofonista Vláďa Saxman Drtina, kouzelník Tom Podzimek a po akci se postaraly o afterparty Naďa Hůlková Dj-Nadja a Silvia Dellai.

“Děkuji všem úžasným lidem, kteří se podíleli na akci, a to nejen partnerům a sponzorům, ale také všem modelkám, které s námi dobrovolně spolupracovaly a chtěly co nejvíce podpořit tento projekt. Jsem šťastná, že večer byl úspěšný a že k nám dorazily i děti z Dětského domova v Pyšelách. Dívky z dětského domova si přehlídky s modelkami velmi užily, a to nás všechny velmi potěšilo,” uvedla ředitelka Nadačního fondu Panda Child, paní Lenka Maudrová.

Pokud chcete vidět více fotek, zde je odkaz: